FOTOGRAFIA CHRZTU

Jest wiele pięknych i ważnych chwil w życiu, które chcemy uwiecznić i zapisać  na wysublimowanych fotografiach, by móc do nich wrócić i w pewnym sensie przeżyć je jeszcze raz.  Bez wątpienia chrzest święty  jest  takim wydarzeniem.  Zdjęcia malutkich dzieci wykonane  w studio, wraz z rodzicami i chrzestnymi z sentymentem oglądamy w rodzinnych albumach rodziców, dziadków.  To doskonała pamiątka, która tworzy historię rodziny opowiedzianą  przez fotografie, do których wracamy po latach.  Dziś  zdjęcia z okazji chrztu, to nie  tylko kilka ujęć wykonanych w arterie, ale najczęściej cały reportaż, który obejmuje  przygotowania w domu, uroczystość w kościele, przyjęcie i plener.  Jedno pozostało niezmienne, fotografia chrztu, to obok fotografii ślubnej i komunijnej, zajmuje ważne miejsce w życiu każdego człowieka.

Proponujemy Państwu  różne pakiety zdjęć z okazji chrztu. Wiemy, że dla jednych najważniejsze będą zdjęcia wykonane w studio, dla innych zaś z samej uroczystości chrztu świętego w kościele. Jeszcze inni zdecydują się na całodniowy reportaż  z chrztu,  już od etapu przygotowań w domu.  Kiedy to dziecko, jest ubierane i szykowane.  Nie zbraknie, wtedy też  fotografii detali – ubranka, wiązanki czy białej szatki.  Uroczystość  chrztu w kościele, to okazja do grupowego zdjęcia całej rodziny. Jednak  to zdjęcia studyjne lub plenerowe są najpiękniejszą i za razem najlepszą pamiątką tego wyjątkowego i ważnego dnia w życiu dziecka.  W miesiącach letnich  zachęcamy rodziców do plenerowych sesji, zaś kiedy aura na zewnątrz jest mniej sprzyjająca zapraszamy do naszego studia fotograficznego.

Wychodzą na przeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy różne pakiety, które można dowolnie łączyć i modyfikować, tak aby stworzyć ofertę jak najbardziej dostosowaną do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się ofertą cenową i do kontaktu.