FOTOGRAFIA CHRZTU

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy różne pakiety, które można dowolnie łączyć i modyfikować, tak aby stworzyć ofertę jak najbardziej dostosowaną do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się ofertą pakietową. Na blogu znajdą Państwo nasze ostatnie realizacje.

Jest wiele pięknych i ważnych chwil w życiu, które chcemy uwiecznić i zapisać  na wysublimowanych fotografiach, by móc do nich wrócić i w pewnym sensie przeżyć je jeszcze raz.  Bez wątpienia chrzest święty  jest  takim wydarzeniem.  Zdjęcia malutkich dzieci wykonane  w studio, wraz z rodzicami i chrzestnymi z sentymentem oglądamy w rodzinnych albumach rodziców, dziadków.  To doskonała pamiątka, która tworzy historię rodziny opowiedzianą  przez fotografie, do których wracamy po latach.  Dziś  zdjęcia z okazji chrztu, to nie  tylko kilka ujęć wykonanych w arterie, ale najczęściej cały reportaż, który obejmuje  przygotowania w domu, uroczystość w kościele, przyjęcie i plener.  Jedno pozostało niezmienne, fotografia chrztu, to obok fotografii ślubnej i komunijnej, zajmuje ważne miejsce w życiu każdego człowieka.

Proponujemy Państwu  różne pakiety zdjęć z okazji chrztu. Wiemy, że dla jednych najważniejsze będą zdjęcia wykonane w studio, dla innych zaś z samej uroczystości chrztu świętego w kościele. Jeszcze inni zdecydują się na całodniowy reportaż  z chrztu,  już od etapu przygotowań w domu.  Kiedy to dziecko, jest ubierane i szykowane.  Nie zbraknie, wtedy też  fotografii detali – ubranka, wiązanki czy białej szatki.  Uroczystość  chrztu w kościele, to okazja do grupowego zdjęcia całej rodziny. Jednak  to zdjęcia studyjne lub plenerowe są najpiękniejszą i za razem najlepszą pamiątką tego wyjątkowego i ważnego dnia w życiu dziecka.  W miesiącach letnich  zachęcamy rodziców do plenerowych sesji, zaś kiedy aura na zewnątrz jest mniej sprzyjająca zapraszamy do naszego studia fotograficznego.