FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Fotografia ślubna to uchwycenie na zdjęciu, ale przede wszystkim w naszej pamięci pięknych, niepowtarzalnych chwil, jednak jakże kruchych i ulotnych. Zdjęcia powinny być nie tylko pamiątką, ale także mają oddać emocje i wyjątkowość chwili do których z chęcią powrócimy po latach. Fotograf ślubny, który będzie uwieczniał dzień Waszego ślubu musi być nie tylko profesjonalnym reporterem, ale także kimś w rodzaju przyjaciela, któremu zaufacie, który uczestniczy w jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu i przedstawi go na wysublimowanych, pełnych uroku zdjęciach ślubnych.

Reportaż ślubny… to praca z ludźmi, towarzyszenie im w jednym z najważniejszych dni w życiu, uchwycenie emocji i wzruszeń. Fotoreportaż ze ślubu, to coraz popularniejsza forma zdjęć ze ślubu, obejmują one przygotowania od wczesnych godzin porannych, aż do późnych godzin nocnych. Coraz więcej narzeczonych decyduje się na taką formę zdjęć. Reportaż w sposób szczegółowy zrelacjonuje cały dzień Waszego ślubu, znajdą się w nim zdjęcia z przygotowań w domu, błogosławieństwo rodziców, ceremonia zaślubin oraz huczne przyjęcie weselne. Najczęściej pracę z Młodą Parą rozpoczynamy już na etapie przygotowań, towarzyszymy panią u fryzjera, wizażystki, jesteśmy obecni podczas szykowania się narzeczonych i błogosławieństwa rodziców. Wtedy też powstają zdjęcia detali – sukni ślubnej, podwiązki, spinek do mankietów czy obrączek. Reportaż w domu oddaje dużo emocji, jakie w tym szczególnym dniu towarzyszą narzeczonym, rodzicom i świadkom, ukazuje ostatnie zapinanie guzików, zakładanie sukni, lekkie zdenerwowanie, krzątaninę domowników. Mamy wtedy, też możliwość wykonania na spokojnie, bez zbędnego pośpiechu pamiątkowych zdjęć z rodzicami, dziadkami oraz świadkami.

Kulminacyjnym momentem całego dnia jest chwila wypowiadania przysięgi małżeńskiej ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską … to właśnie zdjęcia wykonane podczas wydeklamowania tych kilku najważniejszych słów oraz założenie obrączek w pełni oddają Wasze emocje. Od tej chwili formalnie jesteście już mężem i żoną, a na Waszych palcach błyszczą złote obrączki, symbol miłości i zaufania. Zerkając na nie co dzień, będziecie myślami wracać do dnia ślubu. Również dzięki naszym zdjęciom odtworzycie sobie ze szczegółami i detalami ten jedyny, wyjątkowy dzień i piękne emocje, które wtedy Wam towarzyszyły. Zdjęcia z wesela udokumentują powitanie chlebem i solą, pierwszy taniec, oczepiny, podziękowanie dla rodziców oraz tort weselny. Fotograf weselny będzie reporterem z przyjęcia weselnego, przedstawi szampańską zabawę gości, tańce i wygłupy na parkiecie.

Zdjęcia plenerowe. Sesje plenerowe wykonujemy w urokliwych i malowniczych okolicznościach przyrody lub klimatycznych zabytkach architektonicznych. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i kreatywność, ale chętnie służymy naszymi inspiracjami. Proponujemy wykonanie sesji plenerowej w inny dzień niż ceremonia ślubna, wtedy to bez pośpiechu możemy wykonać wiele ciekawych i wyjątkowych zdjęć. Jedne z najpiękniejszych fotografii, które widnieją w ramkach, które rozdajemy gościom, które najbardziej przywołują w naszej pamięci ten niepowtarzalny dzień powstaje właśnie w plenerze. Młoda Para jest na nich spontaniczna, naturalna, emanuje kwitnącą miłością.

Głównym nurtem działalności studio Aphotography jest właśnie szeroko pojęta fotografia ślubna, reportażowa i plenerowa, wykonana głównie na terenie miasta Łodzi i województwa łódzkiego, ale i nie tylko. Pojedziemy z Wami na nad morzę i w góry, jeśli tam chcecie wykonać zdjęcia plenerowe. Najważniejsze bowiem jest dla nas Wasze zadowolenie i satysfakcja. Zdjęcia ślubne to ponadczasowa pamiątka, uwieczniająca ważne i wyjątkowe chwile na zawsze, do której z sentymentem będziecie wracać po latach.