FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA

Fotografia okolicznościowa jest jeszcze jednym rodzajem naszej działalności.  Zajmujemy się realizacją reportaży z uroczystości rodzinnych i spotkań koleżeńskich. Zdjęcia okolicznościowe wykonujemy na chrztach, komuniach, ślubach, jubileuszach, 18-stkach, wieczorach panieńskich/kawalerskich  oraz ważnych dla Państwa rodzinnych  ceremoniach.  Każda okazja jest dobra, by ją udokumentować  na efektownych fotografiach.
Fotograf na chrzest i komunię

Chrzest i komunia, to ważne dni w życiu nie tylko dziecka, ale również jego rodziców, chrzestnych i dziadków. Warto zapisać te odświętne  momenty z udziałem całej rodziny i uwiecznić na zdjęciach. Proponujemy Państwu  zdjęcia w formie reportażu obejmującego  przygotowania w domu, uroczystość w kościele oraz zdjęcia plenerowe. Reportaż w domu to czas na wykonanie  zdjęć detali  –  sfotografujemy ubranko, buciki, świecę, szatkę, wiązankę. Kulminacyjnym  momentem całego dnia jest uroczystość w kościele – chrzest lub komunia. Zdjęcia plenerowe możemy wykonać zaraz po uroczystości, albo w tygodniu w dogodnym dla Państwa terminie. Jeśli będziecie Państwo mieć życzenie możemy uwiecznić na fotografiach również przyjęcie, które zazwyczaj ma miejsce po uroczystości w kościele. Zrealizowana fotografia okolicznościowa  z chrztu  i komunii będzie doskonałą pamiątką na całe życie, do której nie raz będzie się wracać z przyjemnością.
Fotograf na 18-stkę / okrągłe jubileusze

W naszym portfolio znajdą Państwo również zdjęcia z osiemnastek oraz okrągłych jubileuszów.  Osiemnaste urodziny, to symboliczna cezura w życiu młodego człowieka, to umowny początek dorosłego życia, moment otrzymania dowodu. Choć najczęściej młody człowiek jeszcze długi czas żyje jak do tej pory, razem z rodzicami i upłynie jeszcze sporo czasu nim w pełni się usamodzielni.  Osiemnaste urodziny są świetną okazją do spotkania się ze znajomymi i rodziną. Dziś  dużą popularnością cieszą się przyjęcia urodzinowe w lokalach. A skoro przyjęcie, urodziny, zabawa, tort,  prezenty, to warto to wszystko  uwiecznić na pięknych fotografiach. Wykonane zdjęcia będą istotną pamiątką w rodzinnych albumach, tworząc kunsztownie opowiedzianą historię.
Fotograf na wieczór panieński/kawalerski

Ostatnie chwilę wolności, tak przewrotnie i z przymrużeniem oka można byłoby powiedzieć o wieczorach panieńskich i kawalerskich. Tak prawdę to dobra zabawa w gronie najbliższych przyjaciół. Skoro to „ostatni” taki wypad przed wypowiedzeniem sakramentalnego ”tak”  to musi być niezwykły, niezapomniany i pełen atrakcji. Reportaż zilustruje dobrą zabawę, tańce, wygłupy na parkiecie, kolorowe drinki, konkursy i inne atrakcje. Będzie to też pamiątka z ostatnich chwil panieńskiego/kawalerskiego stanu.